Wybierz kategorię:

Reklamy Szybkie zakupy bez rejestracji Darmowa dostawa Paczkomaty logo2 Paczkomaty Inpost

Stabilizacja w wózku inwalidzkim SECUBACK

Stabilizacja w wózku inwalidzkim SECUBACK Zobacz większe

Niezastąpiona pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa mniej stabilnym pacjentom. Zapewniają komfort i wytrzymałość a pełna regulacja za pomocą rzepów.

1 zł

Więcej informacji

Niezastąpiona pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa mniej stabilnym pacjentom. Wykonane z trójwarstwowej kompozycji laminowanej TRI-TEX, pasy SECUBACK zapewniają komfort i wytrzymałość a pełna regulacja za pomocą rzepów - bezstopniowe dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

SECUBACK IV Mocowanie biodrowe z ujęciem krocza i szelkami
Szeroki pas zapinany rzepem, z szelkami, a dodatkowo podwójne pasy dolne stabilizujące krocze przy oparciu wózka. Zapewnia skuteczną stabilizację osoby o podwyższonym stopniu bezwładności, mocując dodatkowo górną część tułowia do oparcia wózka. Utrzymuje właściwą pozycję siedzącą, gdzie lędźwie przylegają do oparcia, a ponadto zapobiega zsuwaniu się do przodu poprzez pasy przebiegające od części brzusznej, poprzez krocze i mocowany z tyłu wózka.

SECUBACK V Pas 4 w 1
Łączy zalety wszystkich pozostałych modeli. W zależności od potrzeb, może być używany w dowolnej konfiguracji, umożliwia też stabilizację pacjenta o wysokim stopniu bezwładności w dwóch etapach - najpierw mocuje się pas
do wózka, tworząc stabilne połączenie, a następnie pacjenta do powstałego zestawu.

9 innych produktów w tej samej kategorii: