Wybierz kategorię:

Reklamy Szybkie zakupy bez rejestracji Darmowa dostawa Paczkomaty logo2 Paczkomaty Inpost

Regulamin sklepu

 

1. Sklep www.mediplus.pl jest prowadzony przez firmę:

MediPlus.pl 

ul. Pańska 58
35-213 Rzeszów
NIP 8133305642
Regon 180982414


2. Adresem do korespondencji jest podany wyżej adres firmy.


3. Zakup w sklepie internetowym www.mediplus.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.


4. Zamówienia można składać przez stronę internetową sklepu, telefonicznie lub e-mailem pod adresem sklep@mediplus.pl


5. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www.mediplus.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT).


6. Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.mediplus.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.


7. Wszystkie produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski przez okres minimum jednego roku.


8. Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.


9. Dowód zakupu przesyłany jest w formie e-faktury na adres e-mail Zamawiającego, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 20.12.2012 r. w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej, zasad ich przechowywania oraz trybu udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej (§ 3). Na wyraźne życzenie Zamawiającego, wysyłamy fakturę w formie papierowej.


10. Towary oferowane przez sklep www.mediplus.pl są towarami dostępnymi bez recepty.

 

11. Opisy produktów zamieszczone w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych. Kupujący we własnym zakresie powinien zapoznać się z dołączoną do opakowania ulotką bądź skonsultować z lekarzem lub farmaceutą. Administrator sklepu internetowego www.mediplus.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zawartych w serwisie.


12. Zgodnie z ustawą z dn. 2 marca 2000r. o ochronie praw konsumentów (Dz.U. nr 22 poz.271 z późniejszymi zmianami) klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Zgodnie z rozporządzeniem ministra zdrowia, bez podania przyczyny zwrotowi nie podlegają leki i wyroby medyczne. W przypadku uznania reklamacji (towar uszkodzony, niezgodny z zamówieniem, przeterminowany itp.) nastąpi wymiana towaru lub wypłata równowartości zareklamowanego towaru na Państwa konto bankowe w ciągu 7 dni. 

13. Kupujący udziela sprzedającemu pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w jego imieniu z Pocztą Polską, w celu przesłania za jego pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego.