Wybierz kategorię:

Reklamy Szybkie zakupy bez rejestracji Darmowa dostawa Paczkomaty logo2 Paczkomaty Inpost

Uniwersalny panel krioterapii do ciała - chłodziarka Kodiak (WrapOn)

Uniwersalny panel krioterapii do ciała - chłodziarka Kodiak (WrapOn) Zobacz większe

System zimnej terapii firmy Breg to wygodne i wszechstronne urządzenie posiadające chłodnicę z wytrzymałą pompą o zwiększonej trwałości, charakteryzujące się bardzo cichą pracą.

231 zł

Więcej informacji


Uniwersalny panel krioterapii do ciała - chłodziarka Kodiak (WrapOn)System zimnej terapii firmy Breg to wygodne i wszechstronne urządzenie posiadające chłodnicę z wytrzymałą pompą o zwiększonej trwałości, charakteryzujące się bardzo cichą pracą. Produkt oferuje doskonały system filtracji (zapobiegając zatykaniu się) i przeznaczony jest do pracy na ok. 6-8 godzin. Maszyna wykorzystuje dodatkowo najnowsze i ergonomiczne wkładki Intelli-Flo, które kształtując się wokół stawu zapewniają automatyczną regulację temperatury. Dodatkowo, produkt jest niezwykle lekki w porównaniu z innymi tego rodzaju produktami oferującymi terapię zimnem.

Uniwersalny panel krioterapii do ciała to produkt, który cechuje: wygoda i wszechstronność, funkcjonalność obsługi. Kompaktowy w konstrukcji produkt sprawia, iż nadaje się zarówno do użytku w przychodni lekarskiej, szpitalu czy domowym zaciszu. Pacjentom gwarantuje od 6-8 godzin terapii w zależności od specyfiki potrzeb.

Lekarze oraz pacjenci korzystają z możliwości obniżenia bólu oraz obrzęków występujących często jako skutek różnego rodzaju dolegliwości oraz odczuwania bólu. Dodajmy, że niezwykłą zaletą produktu jest cicha pompa umożliwiająca pacjentom odpoczynek oraz komfort użytkowania chłodziarki. Dla pacjentów, którzy znajdują się w podróży przygotowano opcję "battery pack", a trwała i mocna konstrukcja produktu stanowi domenę Berg - producenta chłodziarki.


Typowe przykłady zastosowania:

zabiegi artoskopowe
zabiegi rekonstrukcyjne
chirurgia ogólna
operacje plastyczne
pourazowość
chroniczny ból
fizykoterapia

Zalety produktu:

sprawdzona niezawodność oraz skuteczność produktu
łatwy w obsłudze, intuicyjny, wygodny interfejs

dostosowane i dopasowane klocki Intelli-Flo zapewniają regulację temperatury specyficzną dla danego obszaru leczenia. Skutek? 

Doskonała ochrona i komfort.


Terapia zimnem wykonywana produktem firmy Breg została sklasyfikowana jako wyrób medyczny klasy II, które muszą zostać przepisane przez lekarza opieki zdrowotnej.

Breg - Od 1989 r. firma Breg cieszy się nieustannym rozwojem, a dzięki zespołowi pracowników wykorzystującemu najnowsze trendy stała się rozpoznawalną i cenioną marką w branży. Breg przekonuje, iż kluczem do sukcesu są pracownicy - zespół światowej klasy innowatorów, których celem jest doskonałość w każdej inicjatywie oraz projektach.

21 innych produktów w tej samej kategorii: