Wybierz kategorię:

Reklamy Szybkie zakupy bez rejestracji Darmowa dostawa Paczkomaty logo2 Paczkomaty Inpost

Kinesio Tex Gold TAPE 5cm x 31,5m

Nowa wersja legendarnego produktu Kinesio Tex Gold. Duża rolka o długości aż 31,5 metra. Stworzona dla profesjonalistów używających tejpów na codzień.

kinesio logo

213 zł

Więcej informacji

Poprawiona została przyczepność, klej jak i grubość plastra. Dzięki temu jest to najdoskonalszy produkt jaki stworzył Dr. Kenzo Kase. Do tego jest opatentowany na całym świecie, by chronić innowacyjność produktów Kinesio®.


Cechy tejpów Kinesio Tex Gold Finger Print:

Szerokość : 5 cm

Długość: 31,5 m

Materiał : Tkanina bawełniano akrylowa - nie zawiera lateksu i substancji leczniczych

Wytrzymałość kleju: do 8 dni na skórze

Oddychanie: TAK

Wodoodporność: TAK

Grubość, ciężar zbliżony do właściwości skóry

Materiał posiada pory, dzięki czemu przepuszczają wodę i powierzę

Rozciągliwość tylko w jednym kierunku – w wzdłuż 130-140% podobnie jak skóra

Taśmy są wykonane z wysokiej, jakości bawełny z warstwą 100% akrylu.

Hipoalergiczne, wodoodporne i może być używany przez kilka dni 3-6 dni.

Kraj produkcji: Japonia

Dostępne kolory: beżowy, niebieski, różowy, czarny, biały

 

tejpy, kinesio tape, kinesiology tape

 

Kinesio Tex Gold Finger Print - 5cm x 31,5m. Długość rolki stworzona z myślą o profesjonalistach używających tejpów na codzień. Z łatwością można stosować ją do wszystkich czterech najbardziej popularnych sposobów kinesiotapingu (w kształcie litery "I", "Y", "X","Wachlarza"). Taśma ta idealnie nadaje się do zastosowania na obszarze całego ciała. 

Ponad 35 lat badań, rozwoju i stosowania taśm Kinesio Tex Gold w terapii manualnej. Nasza taśma posiada jedyny w swoim rodzaju falisty kształt i stała się standardem w dziedzinie tapingu terapeutycznego przy użyciu taśm elastycznych. Kinesio Tex Gold zapewnia bezinwazyjną i skuteczną metodę reedukacji systemu nerwowo-mięśniowego, poprawiając zarazem krążenie krwi i limfy, kojąc ból i zapewniając wygodę i stabilizację wymaganą przy terapii pacjenta.
Kinesio Taping łagodzi ból i ułatwia drenaż limfatyczny poprzez mikroskopijne uniesienie skóry. Nałożenie taśmy powoduje pofałdowanie skóry, zwiększając przestrzeń śródmiąższową. W rezultacie nacisk i podrażnienie receptorów nerwowych i sensorycznych jest redukowane, co prowadzi do złagodzenia bólu. Obciążenie systemu limfatycznego jest stopniowo redukowane, ułatwiając swobodny drenaż.
tejp, kinesiology tape kinesio tex gold classic

15 innych produktów w tej samej kategorii: