MediPlus.pl - Medyczny Sklep Internetowy
Kategorie

kurier w internetowym sklepie medyczym

Łazienka dla osoby starszej lub niepełnosprawnej powinna być wyposażona w sprzęty, które ułatwią codzienne korzystanie z łazienki i toalety. Asortyment sklepu medycznego MediPlus.pl pozwala na zakup niezbędnych sprzętów i akcesoriów do łazienki / toalety. Dzięki nim poprawimy komfort codziennego funkcjonowania osoby starszej lub niepełnosprawnej. 

Krzesła toaletoweNasadki toaletoweFotele na wannęWózki prysznicoweTaborety ŁaweczkiUchwytyInne

Co powinno znaleźć się w łazience seniora?


Ławka na wannę umożliwia umycie się bez siadania na dnie wanny. Nie ma konieczności też dużego zginania nóg w stawach biodrowych. Ławka jest niewielkich rozmiarów, więc po skorzystaniu możemy ją schować w dowolnym miejscu. Fotel obrotowy do wanny pozwala na wsiadanie do niego z boku wanny. Fotel pozwala na obracanie w wannie. Jest to duże ułatwienie dla osób, seniorów, którzy potrzebują podczas kąpieli dodatkowego oparcia i asekuracji. Taborety i krzesełka prysznicowe pozwalają na siadanie w wannie lub pod prysznicem. Dzięki materiałowi, z którego wykonane jest siedzisko, pacjent nie ześlizguje się z niego. Stołki pod prysznic, są wygodne i wielofunkcyjne. Posiadają regulowane nóżki, a niektóre z nich mają obrotowe siedzisko. Możemy je wykorzystywać, również jako dodatkowe wsparcie przy umywalce. Nasadki na sedes mają za zadanie podwyższenie krawędzi toalety. Dzięki temu komfort siadania i wstawania z toalety jest dużo większy. Niektóre nasadki posiadają również uchwyty boczne, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo seniora. Nakładki na sedes sprawdzą się również u osób, które są po przebytej operacji biodra. Bardzo często potrzebują oni dodatkowego podwyższenia podczas korzystania z toalety. Polecamy również zakup zestawu uchwytów naściennych i podpórek do sedesu w celu zapewnienia asekuracji i bezpieczeństwa. Uchwyty na ścianę występują w wielu długościach i możemy je dostosować do naszych potrzeb. Są na tyle uniwersalne, że pasują do każdej łazienki. Podpórki do toalety występują w kilku wersjach. Można dobrać ją do potrzeb, ale także do wielkości łazienki.
Wiele pomocy jest składanych i możemy je po skorzystaniu schować do szafy lub położyć w miejscu łatwo dostępnym. Nadają się one również do tych małych łazienek. Te sprzęty zostały stworzone po to, aby polepszyć komfort życia osobom starszym. Po to, aby pozwolić na jak najdłuższą samodzielność w podstawowych czynnościach.

Bezpieczna łazienka dla osoby starszej

Wiele produktów w internetowym sklepie medycznym MediPlus.pl jest dedykowana osobom starszym, seniorom. Z racji swojego wieku czasem nie do końca radzą sobie już z pewnymi czynnościami. Seniorzy to nasi rodzice lub dziadkowie, dlatego wiemy, jak ważny jest komfort i bezpieczeństwo naszych bliskich. Nasz medyczny sklep online oferuje produkty do codziennej pomocy w łazience i toalecie. Są to, np. nasadki na toaletę lub krzesła do wanny. Sprawiamy, że osoba starsza, senior jest samodzielna w codziennych czynnościach. Jest to dla nich duży komfort psychiczny, gdy nie muszą prosić kogoś o pomoc. Oferowane produkty medyczne to sprzęt bardzo dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. Współpracujemy z najlepszymi dystrybutorami sprzętu medycznego w Polsce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl