Wybierz kategorię:

Reklamy Szybkie zakupy bez rejestracji Darmowa dostawa Paczkomaty logo2 Paczkomaty Inpost

GOFER - materac przeciwodleżynowy

GOFER - materac przeciwodleżynowy Zobacz większe

 
Materac przeciwodleżynowy Gofer dzięki swojej budowie bardzo dobrze odprowadza wilgoć i zapewnia dostęp powietrza pod ciałem pacjenta. Dostępny w pokrowcu bawełnianym lub nieprzemakalnym.


231 zł

Więcej informacjiZastosowanie i właściwości

Stosowany do profilaktyki odleżyn oraz zespołów dolegliwości bólowych kręgosłupa szyjnego, piersiowego i lędźwiowego oraz narządów ruchu. Specjalna konstrukcja materaca w postaci wcięć powoduje chłodząc i zapobiegając powstawaniu odleżyn. Zastosowanie gąbki o odpowiedniej sprężystości sprawia, iż podczas leżenia materac dopasowuje się automatycznie i indywidualnie do leżącego, równomiernie rozkładając ciężar ciała, zachowując naturalne krzywizny kręgosłupa. Nie upośledza funkcji oddechowej, krążeniowej i trawiennej. Bawełniany pokrowiec zasuwany na zamek lub zapinany na rzep, czyni go dodatkowo łatwiejszym w utrzymaniu czystości. Materac przeciwodleżynowy Gofer dostępny jest również w pokrowcu nieprzemakalnym paroprzepuszczalnym, który można zmywać na mokro bez obawy o namoknięcie gąbki. 

 

Specjalny układ nacięć materaca sprawiają, że krążenie krwi nie jest ograniczane, a zalecany dla tego rozwiązania pokrowiec bawełniany lub paroprzepuszczalny zapewnia doskonałą wentylację i ochronę przed odparzeniami skóry. To rozwiązanie jest szeroko stosowane w opiece obłożnie chorych.

Wysokość materaca to 12 cm.

 

Materac dostępny w pokrowcu bawełnianym lub w pokrowcu nieprzemakalnym, paroprzepuszczalnym.

 

Wymiary 200x90x12cm 

 

 

 

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: