Wybierz kategorię:

Reklamy Szybkie zakupy bez rejestracji Darmowa dostawa Paczkomaty logo2 Paczkomaty Inpost

Poduszka Roho Quadtro Select

Poduszka Roho Quadtro Select Zobacz większe

 

 

Poduszka przeciwodleżynowa czterokomorowa Roho Quadtro Select.

roho

1 333 zł

Więcej informacji

Poduszka QUADTRO SELECT wytycza nowe standardy w zakresie projektowania systemów przeciwodleżynowych przeznaczonych do użytkowania na wózku inwalidzkim. Poduszkę można łatwo i szybko dostosować oraz wyregulować do wymagań użytkownika poprzez proste naciśnięcie przycisku w zaworze ISOFLO. Konstrukcja poduszki zapewnia użytkownikowi stabilizację, pozycjonowanie oraz wygodę, a zarazem umożliwia spełnienie przez poduszkę jej podstawowej funkcji: ochrony skóry. 


POZYCJONOWANIE 

Poduszka Quadtro Select pozwala na szybkie i proste ustawienie odpowiedniej pozycji użytkownika. Jeśli otworzymy zawór ISOFLO (wciśnięty zielony przycisk), możemy tak ustawić osobę siedzącą na poduszce, aby uzyskać najlepszą dla niej pozycję. Zamykając zawór utrwalamy wybraną wcześniej pozycję siedzenia.


OCHRONA SKÓRY

Opatentowana przez nas technologia Roho Dry Floatation oparta jest na trzydziestu latach badań i doświadczeń z klientami. Umożliwia ona bardzo dobry przepływ krwi dzięki dostosowaniu, dopasowaniu i odzwierciedleniu przez poduszkę sylwetki użytkownika.

STABILIZACJA

Quadtro Select oferuje nowy poziom stabilizacji, wcześniej nie do osiągnięcia w poduszkach pneumatycznych. Funkcja stabilizująca poduszki jest wzmocniona dzięki zaworowi ISOFLO, zamykającemu dopływ powietrza do każdej z czterech komór. Poduszka pozwala na kontrolę oraz zablokowanie przemieszczania się ciała na boki oraz w przód i tył.
 
WYGODA

Wszystkie regulacje pozycji są dokonywane w czasie gdy użytkownik siedzi na poduszce, wyeliminowana jest zatem konieczność przesiadania się z wózka. Dodatkowo poduszka pozwala na zmienianie pozycji w ciągu dnia w zależności od aktywności użytkownika.


Właściwości i korzyści

Regulowana: Dostosowuje się do potrzeb użytkownika, jego pozycji siedzenia i nawet nietypowej sylwetki. 

Lekka waga: Łatwa do podniesienia i przenoszenia - waga poduszki waha się w zależności od jej rozmiaru i wynosi około 1.71 kg.
Nadaje się do czyszczenia: Poduszka może być łatwo wyczyszczona przy pomocy mydła i wody. Pokrowiec nadaje się do prania w pralce automatycznej.

Daje się zreperować: Odporne na starzenie tworzywo neopren, może być w razie potrzeby naprawiony przy pomocy łatek.

Zapewnia wentylację (przepływ powietrza): Wolna przestrzeń pomiędzy komorami poduszki pozwala na cyrkulację powietrza wewnątrz, dzięki temu powierzchnia skóry użytkownika ma bardziej sprzyjające, chłodzące środowisko.


Zastosowanie

Quadtro Select (wersja wysoka 10 cm) przynosi największe korzyści dla użytkowników, którzy: wymagają wysokiego poziomu ochrony skóry, mają asymetryczną sylwetkę, wymagają stopniowego pozycjonowania, wymagają znacznego wzmocnienia stabilizacji postawy, mają małą lub dostateczną umiejętność utrzymania równowagi ciała, mają pogarszającą się sytuację zdrowotną.

Specyfikacja: Zestaw zawiera również: elastyczny pokrowiec, pompkę ręczną, zestaw naprawczy, instrukcję obsługi.Konstrukcja i materiał: trwałe tworzywo neoprenowe, niepalne, odporne na tłuszcz.
Pasuje do wózków o szerokości od 30 do 51 cm.

Dostępne rozmiary: 30x30, 30x33, 33x33, 33x38, 33x41, 38x33, 38x38, 38x41, 38x46, 41x38, 41x41, 41x46, 41x51, 46x38, 46x41, 46x46, 46x51, 51x41, 51x46, 51x51 cm
(pierwszy wymiar to szerokość siedziska, drugi wymiar to głębokość siedziska)

Wysokość poduszki: 5cm lub 10 cm.


Przed zakupem prosimy o kontakt w celu informacji o dostępności danego rozmiaru. 

 

Gwarancja 36 miesięcy.

 

 

18 innych produktów w tej samej kategorii: