Wybierz kategorię:

Reklamy Szybkie zakupy bez rejestracji Darmowa dostawa Paczkomaty logo2 Paczkomaty Inpost

Poduszka Roho Contour Select

Roho Contour Select poduszka do wózka Zobacz większe

Poduszka pneumatyczna czterokomorowa o anatomicznie wyprofilowanym kształcie. Zapewnia maksymalną ochronę skóry oraz doskonałą stabiloność na poduszce. 

roho Contour Select

1 218 zł

Więcej informacji

Nowa poduszka Contour Select zapewnia doskonałą stabilizację ciała oraz zapewnia doskonałą ochronę skóry. O jej specyficznych właściwościach decyduje kształt, odzwierciedlający kontury ciała oraz unikalny zawór ISOFLO, umożliwiający regulowanie ilości powietrza w poszczególnych komorach. Pozwala to na uzyskanie kontroli postawy siedzącego, a także na stabilizację, która nie była dotychczas osiągalna w tradycyjnych poduszkach pneumatycznych. Zawór ISOFLO, który odcina przepływ powietrza pomiędzy poszczególnymi komorami, tym samym poprawia stabilizację ciała poprzez minimalizowanie przesuwania ciała na boki i w kierunku przód-tył. Dzięki tym właściwościom poduszka Contour Select umożliwia osiągnięcie pełnego komfortu z jednoczesną maksymalną ochroną skóry. Poduszki z rodziny produktów Select posiadają 36 miesięczną gwarancję.
 

Funkcjonalność
Jeśli potrzebujesz funkcjonalnej poduszki to poduszka Contour Select jest doskonałym wyborem. Połączenie wzoru odzwierciedlającego kontury ciała i opatentowanego zaworu ISOFLO to gwarancja stabilnej postawy z jednoczesną funkcjonalnością i ochroną skóry.

To, co decyduje o wszechstronności poduszki Contour Select to jej kształt. Odwzorowanie obrysu ludzkiego ciała pozwala użytkownikowi usiąść w tej samej pozycji i takim samym wsparciem za każdym razem, gdy przesiada się on na wózek. Jednocześnie dzięki systemowi zaworów ISOFLO, który kontroluje przepływ powietrza pomiędzy komorami, poduszka Contour Select nie wymaga każdorazowej regulacji. W razie wystąpienia takiej potrzeby, poduszkę można dostosować do własnych potrzeb w sposób prosty i bez konieczności ponownego przesiadania się. 

OCHRONA SKÓRY 
Trzydzieści lat badań i doświadczeń to świadectwo dbałości o skuteczność naszej poduszki. Oferując swojemu klientowi poduszkę Contour Select oraz ucząc go jej właściwego użytkowania i pielęgnacji, oferujesz mu jednocześnie skuteczną broń w walce z odleżynami i innymi uszkodzeniami skóry, a więc ochronę jego zdrowia.

Właściwości i korzyści
Regulacja : Poduszka Contour Select dopasowuje się do ciała klienta, gwarantując mu pozycjonowanie i stabilizację ciała z jednoczesną maksymalną ochroną skóry.Lekka waga: Dzięki swojej niewielkiej masie, poduszka Contour Select nie zwiększa obciążenia wózka.Bezproblemowa pielęgnacja: Samą poduszkę Contour Select można bez problemu czyścić za pomocą zwykłego mydła i wody. Pokrowiec poduszki można prać w pralce automatycznej.Łatwa naprawa: Wykonanie poduszki Contour Select z tworzywa neopren czyni ją odporną na upływ czasu. Ewentualne uszkodzenia można łatwo naprawić za pomocą specjalnych łatek.Zapewnia wentylację (przepływ powietrza): Wolna przestrzeń pomiędzy komorami poduszki pozwala na cyrkulację powietrza wewnątrz, dzięki temu powierzchnia skóry użytkownika ma bardziej sprzyjające, chłodzące środowisko.

Zastosowanie
Poduszka Contour Select nadaje się dla użytkowników którzy:
- posiadają symetryczną lub w nieznacznym stopniu asymetryczną sylwetkę;- wymagają znaczącej stabilizacji postawy siedzącej;- wykazują umiarkowaną lub niewielką umiejętność utrzymania równowagi;- są narażeni na uszkodzenia skóry;- są zagrożeni dalszym pogarszaniem stanu zdrowia

Specyfikacja
W zestawie: Poduszka Contour Select, elastyczny pokrowiec, instrukcja obsługi, ręczna pompka, zestaw naprawczy.Konstrukcja i materiał: Trwałe, niepalne, tworzywo neopren 

Wymiary: Szeroki wybór rozmiarów, pasuje do siedzisk o rozmiarach:
38x38, 38x41, 38x46, 41x38, 41x41, 38x38,  41x46, 41x51, 46x38, 46x41, 46x46, 46x51, 51x41, 51x46, 51x51 cm.
(pierwszy wymiar to szerokość siedziska, drugi wymiar to głębokość siedziska) 

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu informacji o dostępności danego rozmiaru. 

Waga : w zależności od rozmiaru, średnio 1,6 kg

Ograniczenie wagowe użytkownika: Brak.

Gwarancja: 36 miesięcy.

 

 

 

18 innych produktów w tej samej kategorii: