Wybierz kategorię:

Reklamy Szybkie zakupy bez rejestracji Darmowa dostawa Paczkomaty logo2 Paczkomaty Inpost

Poduszka ROHO HYBRID ELITE

ROHO HYBRID ELITE Zobacz większe

 

Poduszka łącząca bardzo dobrą stabilizację z maksymalną ochroną skóry. Wkład pneumatyczny umieszczony jest na piankowej bazie firmy Jay.

roho hybrid

1 463 zł

Więcej informacji

Nowa konstrukcja poduszki Roho HYBRID ELITE daje niespotykane dotąd możliwości ustawienia i stabilizacji miednicy, zaś neoprenowa wkładka ROHO® gwarantuje równomierny rozkład nacisku na ciało pacjenta zapewniając maksymalną ochronę skóry, zwłaszcza w okolicy krętarzy i guzów kulszowych. Wystarczy jedynie wyregulować wkładkę ROHO® do kształtu użytkownika, aby zminimalizować ucisk tkanek i zapewnić ich prawidłowe ukrwienie.
 
Zastosowanie:
•       Dla osób ze średnim lub wysokim zagrożeniem wystąpienia odleżyn.
•       Dla osób wymagających szczególnego pozycjonowania miednicy i kończyn dolnych.
•       Dla osób mających problem z prawidłowym ustawieniem kończyn dolnych podczas siedzenia.
•       Dla osób zbudowanych asymetrycznie, potrzebujących stabilizowania w kierunku tył-przód lub bok-bok.
 
Właściwości i korzyści:
 Regulacja: wkładka powietrzna dzięki regulacji ilości powierza dostosowuje się do kształtu ciała pacjenta.
 Czyszczenie: bezproblemowe czyszczenie wkładki pneumatycznej z użyciem mydła i wody. Pokrowiec wraz z gąbkowym wypełnieniem można prać w pralce. Piankową bazę wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką.
 Odporność na nasiąkanie: zarówno piankowa baza Jay, jak i wkładka ROHO są odporne na nasiąkanie
 Pozycjonowanie
Osiągniesz lepszą stabilizację dzięki nowej poduszce ROHO® Hybrid Elite®. Dzięki piankowej bazie Jay możesz teraz bezpiecznie i wygodnie korzystać z wózka.
 
Ochrona skóry
Poduszka Roho® Hybrid Elite® hydrostatycznie odciąża guzy kulszowe, kość krzyżową i krętarze u osób wysoce zagrożonych uszkodzeniami skóry w tych miejscach. Wkładka ROHO® daje możliwość idealnego dopasowania do kształtu użytkownika, minimalizuje tarcie i nacisk. Maksymalnie chroni użytkownika zagrożonego powstawaniem odleżyn w wyniku długotrwałego siedzenia. Dzięki dwóm niezależnym strefom regulacji powietrza doskonale nadaje się także dla osób o niesymetrycznej budowie ciała.
 
Stabilność
Piankowa, profilowana baza zapewnia dodatkowe podparcie kończyn dolnych i wspomaga prawidłowe ustawienie miednicy, przez co zapewnia prawidłową pozycję siedzenia. Wszystko to pozwala użytkownikowi na bezpieczniejsze przesiadanie się na i z wózka.

 

W zestawie:
pneumatyczna wkładka ROHO®, piankowa profilowana baza Jay, pokrowiec, pompka ręczna, zestaw naprawczy, instrukcja obsługi.

Materiał:
Wkładka ROHO®: trudnopalna guma neoprenowa. Baza Jay®: trudnopalna, nienasiąkająca pianka.
Pasuje do siedzisk o wymiarach od 35 do 60cm.

Dostępne rozmiary: 36X36 36x38, 36x41, 38x38, 38x41, 38x43, 41x38, 41x41, 41x43, 41x46, 43x41, 43x43, 43x46, 46x41, 46x43, 46x46, 46x51, 51x46, 51x51 cm (pierwszy wymiar to szerokość siedziska, drugi to głębokość siedziska)

Waga: około 1,5kg.
Maksymalna waga użytkownika: 225kg.

Gwarancja: 24 miesiące.

 

 

18 innych produktów w tej samej kategorii: