Wybierz kategorię:

Reklamy Szybkie zakupy bez rejestracji Darmowa dostawa Paczkomaty logo2 Paczkomaty Inpost

Szafka przyłóżkowa RUBENS 2

Szafka przyłóżkowa RUBENS 2 Zobacz większe

Szafka przyłóżkowa RUBENS 2 przeznaczona jest do wyposażenia sal w placówkach opieki długoterminowej jak i w domu.

1 057 zł

Więcej informacjiSzafka przyłóżkowa RUBENS 2Szafka przyłóżkowa RUBENS 2 przeznaczona jest do wyposażenia sal w placówkach opieki długoterminowej jak i w domu.

Konstrukcja szafki przyłóżkowej RUBENS 2 wykonana jest z płyty meblowej wykończonej okleiną PCV i charakteryzuje się dużą stabilnością, jakością i estetyką wykonania.

Szafka RUBENS   2  seryjnie   dostarczana   jest   w   okleinie   bukowej   i   dzięki   temu   harmonijnie dopasowuje się do serii naszych łóżek pielęgnacyjnych. Konstrukcja szafki wykonana jest z płyty meblowej wykończonej okleiną PCV. RUBENS 2 posiada zmienną regulację wysokości płyty roboczej oraz   regulację kąta   jej   pochylenia.   Zmienna   regulacja   wysokości   wspierana   jest   poprzez sprężynę gazową ułatwiającą unoszenie i opuszczanie płyty roboczej. Płyta robocza jest  składana w łatwy   sposób   do   boku   szafki.   Ponadto   szafka   przyłóżkowa posiada   dwustronnie otwierane szuflady i drzwiczki umożliwiające umieszczenie szafki po obu stronach łóżka oraz otwartą półkę i zamykaną przestrzeń podzieloną na dwa poziomy. Podstawa szafki wyposażona jest w cztery koła, w tym dwa z możliwością indywidualnej blokady.


Zalety szafki:

  •  wysuwana półka boczna (płyta robocza)
  •  regulowana wysokość i kąt pochylenia płyty roboczej     
  •  dwustronnie otwierane szuflady i drzwiczki
  •  otwarta półka
  •  elementy drewniane w kolorze bukowym,
  •  cztery koła, w tym dwa z możliwością blokady,

15 innych produktów w tej samej kategorii: