MediPlus.pl - Medyczny Sklep Internetowy
Kategorie

Jeśli zauważyłeś, że przy długim siedzeniu na zwykłym krześle lub fotelu, masz tendencję do garbienia się to klękosiad będzie dobrym pomysłem.

Zamień swój fotel na klękosiad

Klękosiad to rodzaj krzesła ergonomicznego, które przenosi część obciążenia na kolana, a dzięki skośnemu siedzisku, ustawia miednicę i kręgosłup w naturalnej, zdrowej pozycji. Klękosiady tak jak fotele biurowe posiadają kółka, ale zwykle nie są wyposażone w oparcia, ponieważ przy prawidłowej, wyprostowanej pozycji po prostu nie jest ono potrzebne. Klękosiad świetnie sprawdzi się do pracy i nauki przy biurku. Dzięki regulacji wysokości będzie odpowiedni dla osoby o każdym wzroście. 

Wybierając klękosiad dbasz o swoje zdrowie

Wielogodzinna praca siedząca nie jest korzysta dla naszego kręgosłupa. Wiele firm wyposaża swoje biura w klękosiady dbając o komfort i zdrowie swoich pracowników. Pozycja klęcząco-siedząca odciąża nasz kręgosłup, ale również mimowolnie sprawia, że prostujemy swoją sylwetkę. 

Jaki klękosiad wybrać?


Na rynku są klękosiady o konstrukcji drewnianej lub metalowej. Wybór pomiędzy nimi to tylko kwestia względów estetycznych i dopasowania do innych mebli. Jeśli chodzi o ergonomię i wygodę to oba rodzaje spisują się równie dobrze.

Klękosiad dostarczany jest w opakowaniu złożony na płasko, a montaż jest bardzo prosty i zajmuje kilka sekund. W czasie gdy nie będzie używany, również można go tak złożyć i schować. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl