MediPlus.pl - Medyczny Sklep Internetowy
Kategorie
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

kurier w internetowym sklepie medyczym

Jeśli zauważyłeś, że przy długim siedzeniu na zwykłym krześle lub fotelu, masz tendencję do garbienia się to klękosiad będzie dobrym pomysłem.

Zamień swój fotel na klękosiad

Klękosiad to rodzaj krzesła ergonomicznego, które przenosi część obciążenia na kolana, a dzięki skośnemu siedzisku, ustawia miednicę i kręgosłup w naturalnej, zdrowej pozycji. Praca w pozycji siedzącej sprzyja problemom z kręgosłupem.  Przyjmowanie pozycji siedzącej sprzyjającej wygięciu kręgosłupa lędźwiowego do tyłu, może być przyczyną problemów z kręgosłupem. Klękosiady tak jak fotele biurowe posiadają kółka, ale zwykle nie są wyposażone w oparcia, ponieważ przy prawidłowej, wyprostowanej pozycji po prostu nie jest ono potrzebne.  Klękosiad w przeciwieństwie do fotela biurowego wymusza prawidłową postawę przed komputerem, angażując mięśnie grzbietu do utrzymania prawidłowej pozycji.  Klęczenie wzmacnia mięśnie pleców i przeznaczone jest dla osób spędzających długi czas przed ekranami monitorów. Klękosiad świetnie sprawdzi się do pracy i nauki przy biurku. Dzięki regulacji wysokości będzie odpowiedni dla osoby o każdym wzroście. Prawidłową postawę ciała w klękosiadzie utrzymujemy przez to, że każde zgarbienie czy przekrzywienie jest po prostu niewygodne. Zapraszamy do sprawdzenia alternatywy dla krzesła biurowego i zadbania o właściwą postawę podczas codziennej pracy.

Wybierając klękosiad dbasz o swoje zdrowie - Zadbaj o prawidłową postawę ciała

Wyeliminuj bóle kręgosłupa spowodowane pracą biurową. Wielogodzinna praca siedząca nie jest korzysta dla naszego kręgosłupa. Wiele firm wyposaża swoje biura w klękosiady dbając o komfort i zdrowie swoich pracowników.  Wiele osób pracujących z domu (home-office) również decyduje się o zadbanie o kondycję pleców wybierając klękosiad (krzesło-klęcznik) jako stałe wyposażenie swoich gabinetów.  Pozycja klęcząco-siedząca odciąża nasz kręgosłup, ale również mimowolnie i w naturalny sposób sprawia, że prostujemy swoją sylwetkę. Spędzasz długo godziny na komputerze w pracy, i zaczynasz odczuwać nieprzyjemne dolegliwości związane z kręgosłupem? Klękosiad jest idealnym rozwiązaniem twoich problemów!

Jaki klękosiad wybrać?


Na rynku są klękosiady konstrukcji drewnianej lub metalowej.  Zarówno modele z  drewna jak i metalu służą do utrzymywania prawidłowej postawy ciała dostępne są dla osób o różnym wzroście jak i masie ciała.  Wybór pomiędzy nimi to tylko kwestia względów estetycznych i dopasowania do innych mebli w biurze lub domu. Jeśli chodzi o ergonomię i wygodę to oba rodzaje spisują się równie dobrze i cenione są przez użytkowników.

Klękosiad dostarczany jest w opakowaniu złożony na płasko, a montaż jest bardzo prosty i zajmuje kilka sekund. W czasie gdy nie będzie używany, również można go tak złożyć i schować. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty klękosiadów jak również pozostałego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Jeśli nie wiesz który produkt wybrać, lub nie znalazłeś produktu, którego poszukiwałeś, skontaktuj się z naszymi pracownikami.  Służą oni fachowym doradztwem i pomocą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl