MediPlus.pl - Medyczny Sklep Internetowy
Kategorie

kurier w internetowym sklepie medyczym

Płatności

 

W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu do wyboru wiele rodzajów płatności: 

 

Przedpłata przelewem na nasze konto:

ING Bank Śląski:  26 1050 1562 1000 0091 3554 6704
Zamówienie zostanie przez nas zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty

 


Szybki przelew online 
- płatność realizowana przez serwis Płatności Shoper/Blue Media. Po wybraniu tej opcji zapłaty, zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę swojego banku w celu potwierdzenia przelewu. Płatność po chwili jest odnotowana i możemy praktycznie od razu wysyłać do Państwa zamówiony towar.

 

 

Płatność kartą kredytową oraz płatność ratalna - aby ułatwić zakupy wprowadziliśmy płatność kartą kredytową, to funkcja szczególnie przydatna dla osób dokonujących zakupów poza granicami kraju. Przewalutowanie oraz bieżący kurs zależny jest od banku, z którego Państwo korzystają. 
Raty online realizowane są przy współpracy banku Alior Bank. Warunki oraz regulamin ustalany jest przez wymieniony bank.

 

 

Płatność BLIK oraz Google Pay - aby skrócić proces zakupowy do minimum mogą Państwo skorzystać z płatności BLIK (kod uzyskuje się w aplikacji banku) lub Google Pay (opcja dostępna na telefonach Android)

 

 


Płatność przy odbiorze towaru*
 - przekaż pieniądze kurierowi w zamian za otrzymany towar.
Zamówienie przy tym sposobie płatności jest realizowane od razu jednak jest dodatkowo płatne w kwocie 5zł.

 

 
 
Płatność 30 dni dla jednostek budżetowych - dla szpitali, placówek medycznych oraz innych jednostek budżetowych przygotowaliśmy opcję płatności 30 dni po złożeniu zamówienia. Więcej informacji uzyskają Państwo poprzez bezpośredni kontakt z naszym sklepem.
 
 
 
 
 
 
* Produkty wykonywane na zamówienie wymagają 100% przedpłaty na konto i nie ma możliwości płatności przy odbiorze np. łóżka rehabilitacyjne, meble medyczne, wózki inwalidzkie, materace do ćwiczeń, kształtki rehabilitacyjne, materace piankowe 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl