MediPlus.pl - Medyczny Sklep Internetowy
Kategorie

kurier w internetowym sklepie medyczym

Wysokiej jakości wózki inwalidzkie

Wózek inwalidzki to podstawowy sprzęt do poruszania się osób niepełnosprawnych. Osób, które z powodu paraliżu kończyn dolnych lub innych dysfunkcji nie mogą poruszać się bez wózka. Jest to też sprzęt, dla osób starszych lub tych, którzy dochodzą do siebie po operacjach lub urazach i wymagają pomocy w poruszaniu się. Komfortowy wózek inwalidzki zaprojektowany z myślą o osobach z niepełnosprawnością powinien mieć duże możliwości adaptacyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo wózek inwalidzki, który będzie dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb i pomoże w codziennym funkcjonowaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo wózki inwalidzkie różnych konstrukcji, w zależności od ich przeznaczenia. Sklep MediPlus.pl oferuje zarówno wózki dla dorosłych jak i wózki inwalidzkie dla dzieci.   

Wózki inwalidzkie standardoweWózki inwalidzkie lekkieWózki inwalidzkie aktywneWózki inwalidzkie elektryczne

 

Wózki inwalidzkie specjalneWózki inwalidzkie dla dzieciSkuteryAkcesoria do wózków inwalidzkich

 

Wózek inwalidzki stalowy REGULAR Wózek inwalidzki stalowy REGULAR
Producent: Armedical
Cena: 680,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wózek inwalidzki stalowy OPTIMUM Wózek inwalidzki stalowy OPTIMUM
Producent: Armedical
Cena: 719,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wózek inwalidzki toaletowy Wózek inwalidzki toaletowy
Producent: Timago
Cena: 970,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wózek inwalidzki aluminiowy PERFECT Wózek inwalidzki aluminiowy PERFECT
Producent: Armedical
Cena: 1 060,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wózek inwalidzki ręczny Marlin Wózek inwalidzki ręczny Marlin
Producent: Mobilex
Cena: 1 090,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

Dostępne w naszym medycznym sklepie internetowym wózki pozwolą odzyskać samodzielność. Właściwie dobrany do potrzeb i faktycznego stanu zdrowia wózek inwalidzki często jest kolejnym etapem prowadzącym ku samodzielności. Dokonując zakupu wózka inwalidzkiego, warto postawić na jego wysoką jakość. Wózki inwalidzkie to sprzęt medyczny, który odtąd zastąpi Wam Wasze nogi. Dużą mobilność zapewni jedynie wózek inwalidzki, który będzie dopasowany do pacjenta. Konstrukcja wózka musi umożliwiać komfortowe poruszanie się nim w różnych warunkach domowych jak i podczas wyjść na zewnątrz. Wózki inwalidzkie mogą różnić się między sobą przeznaczeniem, ale również materiałami, z których zostały wykonane, czy dodatkami, które można do nich wybrać. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym to wyselekcjonowane modele, które zapewnią komfort, wygodę użytkowania i bezpieczeństwo. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w modelach oferowanych w Medi Plus sprawią, że korzystanie z nich będzie zdecydowanie wygodniejsze niż w przypadku klasycznych rozwiązań.

Jaki wózek inwalidzki wybrać?

W ofercie internetowego sklepu medycznego MediPlus.pl każda osoba niepełnosprawna motorycznie znajdzie model odpowiedni dla siebie. Wózki inwalidzkie powinny zapewnić jak największy komfort osobie, która podróżuje w pozycji siedzącej. Odpowiednio wyprofilowane siedzisko, podnóżki, podłokietniki regulowane w kilku płaszczyznach, pasy bezpieczeństwa, odpowiednie hamulce czy dodatkową poduszkę. W naszej ofercie znajdą Państwo wózki klasyczne, modele ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem dla dzieci, jak również wózki elektryczne dla dorosłych czy skutery.

Każda podkategoria wózków charakteryzuje się, nieco innymi parametrami. Proponujemy do wyboru po kilka modeli. Jesteśmy przekonani, iż tak bogata oferta pozwoli Państwu na wybór wózka, który spełni wszystkie oczekiwania wobec niego. Wózek inwalidzki w zależności od typu może być wyposażony w różnego rodzaju dodatki. Inne będą również wózki dla osób niepełnosprawnych, z chorobami mięśni, przepukliną oponowo-rdzeniową czy uszkodzeniem kończyn. Wózki dla tych, którzy potrzebują całodobowego korzystania z niego, będą inne niż dla tych, dla których jest on jedynie chwilową pomocą. Jeżeli nie wiesz czym kierować się przy wyborze wózka ,to idealnym rozwiązaniem jest kontakt z jednym z naszych specjalistów, który ułatwi Ci to zadanie.

Wózek inwalidzki jaki typ wybrać?

W naszej ofercie znajdują się:

  • wózki inwalidzkie standardowe — dla osób starszych lub jak tymczasowy sprzęt w okresie rekonwalescencji pacjenta;
  • wózki inwalidzkie ultralekkie — dla osób, które poruszają się samodzielnie na wózku i potrzebują jak najbardziej zwrotnego i lekkiego wózka;
  • wózki inwalidzkie elektryczne — dla osób, które cenią sobie komfort poruszania się lub dla tych, którzy mają dysfunkcję kończyn górnych;
  • wózki inwalidzkie dla dzieci; 
  • skutery; 
  • wózki dla osób aktywnych; 
  • wózki inwalidzkie specjalne, które posiadają funkcje stabilizujące

W wyborze odpowiedniego modelu powinny decydować względy takie jak:

  • sprawność i waga użytkownika
  • przeznaczenie i zastosowanie wózka na co dzień
  • warunki domowe.

Większość oferowanych przez nas wózków inwalidzkich posiada system składania i koła do szybkiego demontażu (najczęściej oparty o szybkozłącza). Jest to duże ułatwienie w przypadku jego transportu Przed zakupem wózka inwalidzkiego prosimy o wskazanie jego szerokości spośród możliwych rozmiarów na stronie produktu. Oferowane przez nas wózki stworzone zostały z wysoko jakościowych materiałów, posiadają również nowoczesny design.

Wielu naszych klientów to osoby poruszające się na wózku inwalidzkim, dlatego też nasza kategoria jest rozbudowana. Zajmujemy się realizacją zamówieniem pod konkretne wytyczne i potrzeby klienta. Co więcej, jeśli nie posiadamy danego wózka w swojej ofercie, robimy wszystko, aby go dla Państwa zdobyć.

Wózek inwalidzki - Refundacja PFRON

Oprócz wózków aktywnych, specjalnych, mamy również wózki standardowe. Sprawdzą się w warunkach domowych dla osób starszych, które ze względu na swoje schorzenia nie są w stanie poruszać się o własnych siłach. Wózki, które oferujemy, będą też sprawdzały się w szpitalach, ośrodkach rehabilitacyjnych czy domach opieki. Realizujemy wnioski na refundację wózka inwalidzkiego z funduszu PFRON

Dla osób, które zmagają się z odleżynami, lub chcą im zapobiegać, polecamy nasze poduszki przeciwodleżynowe od najlepszych producentów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl