MediPlus.pl - Medyczny Sklep Internetowy
Kategorie

 

Wózki inwalidzkie standardoweWózki inwalidzkie lekkieWózki inwalidzkie aktywneWózki inwalidzkie elektryczne

 

Wózki inwalidzkie specjalneWózki inwalidzkie dla dzieciSkuteryAkcesoria do wózków inwalidzkich

Aluminiowe szyny podjazdowe 692 Aluminiowe szyny podjazdowe 692
Producent: Vermeiren
Cena: 1 050,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wysokiej jakości wózki inwalidzkie

Wózek inwalidzki to przede wszystkim podstawowy sprzęt do poruszania się osób niepełnosprawnych, które z powodu paraliżu kończyn dolnych lub innych dysfunkcji nie mogą poruszać się bez wózka, ale także jest to też sprzęt, dla osób starszych lub tych, którzy dochodzą do siebie po operacjach lub urazach i wymagają pomocy w poruszaniu się. Dostępne w naszym medycznym sklepie internetowym wózki pozwolą odzyskać samodzielność. Właściwie dobrany do potrzeb i faktycznego stanu zdrowia wózek inwalidzki często jest kolejnym etapem prowadzącym ku samodzielności. Dokonując zakupu wózka inwalidzkiego warto postawić na jego wysoką jakość, bowiem wózki inwalidzkie to sprzęt medyczny, który odtąd zastąpi Wam Wasze nogi.

Jaki wózek inwalidzki wybrać?

W ofercie sklepu medycznego MediPlus.pl każda osoba niepełnosprawna motorycznie znajdzie model odpowiedni dla siebie, który spełni wszystkie jej oczekiwania. W każdej z kategorii wózków, które charakteryzują się nieco innymi parametrami proponujemy do wyboru po kilka modeli. Jesteśmy przekonani, iż tak bogata oferta pozwoli Państwu na zakup wózka, który spełni wszystkie oczekiwania wobec niego. W naszej ofercie znajdują się wózki inwalidzkie standardowe, sprawdzą się idealnie dla osób starszych lub jak tymczasowy sprzęt w okresie rekonwalescencji pacjenta; wózki inwalidzkie ultralekkie skierowane są do osób, które poruszają się samodzielnie na wózku i potrzebują jak najbardziej zwrotnego i lekkiego wózka; oraz wózki inwalidzkie elektryczne, dla osób, które cenią sobie komfort poruszania się lub dla tych, którzy mają dysfunkcję kończyn górnych; wózki inwalidzkie dla dzieci, skutery, a także wózki dla osób aktywnych i wózki inwalidzki specjalne, które posiadają funkcje stabilizujące W wyborze odpowiedniego modelu powinny decydować względy takie jak: sprawność i waga użytkownika oraz przeznaczenie i zastosowanie wózka na co dzień. Większość oferowanych przez nas wózków inwalidzkich posiada system składania i koła do szybkiego demontażu. Przed zakupem wózka inwalidzkiego prosimy o wskazanie jego szerokości spośród możliwych rozmiarów na stronie produktu.

Wielu naszych klientów to osoby poruszające się na wózku inwalidzkim, dlatego też nasza kategoria jest rozbudowana. Zajmujemy się realizacją zamówieniem pod konkretne wytyczne i potrzeby klienta. Dodatkowo jeśli nie posiadamy danego wózka w swojej ofercie, robimy wszystko aby go dla Państwa zdobyć. Oprócz wózków aktywnych, specjalnych, mamy również wózki inwalidzkie standardowe, które sprawdzą się w warunkach domowych dla osób starszych, które ze względu na swoje schorzenia nie są w stanie poruszać się o własnych siłach. Wózki, które oferujemy będą też sprawdzały się w szpitalach, ośrodkach rehabilitacyjnych czy domach opieki. Realizujemy wnioski na refundację wózka inwalidzkiego z funduszu PFRON

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl