MediPlus.pl - Medyczny Sklep Internetowy
Kategorie

kurier w internetowym sklepie medyczym

Wózek sanitarny na kółkach

Wózek prysznicowy został stworzony, aby ułatwić kąpiel osobom poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wózek prysznicowy (wózek toaletowo - prysznicowy) jest niezbędnym wyposażeniem zwiększającym komfort osoby niepełnosprawnej jak i jej opiekuna, podczas zabiegów podczas kąpieli czy korzystania z toalety. Przydatny będzie również dla osób, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się. Wózek inwalidzki toaletowy wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniają bezpieczeństwo i wygodę podczas czynności higienicznych. Wózki sanitarne są na kółkach, dzięki czemu jest wygodny w transporcie chorego.

Wózek sanitarny toaletowo-prysznicowy

Wózki prysznicowe możemy zaliczyć do wózków wielofunkcyjnych. Są one nie tylko wózkami, które dedykowane są wyłącznie pod prysznic. Mogą pełnić funkcję toaletową oraz zwykłego wózka do przemieszczania się chorego po domu. W ofercie sklepu MediPlus.pl występuje kilka modeli wózków prysznicowo - toaletowych w różnych przedziałach cenowych. Oferowane przez nas produkty to modele wykonane w wysokim standardzie, odporne na działanie wody, posiadających szereg udogodnień. Wózek jest konstrukcją wykonaną całkowicie z aluminium z dodatkiem odpornych na zabrudzenia i zamoczenia materiałów. Jego funkcjonalność pomiędzy poszczególnymi modelami może nieznaczne się różnić. Wózki wyposażone w uchylne podłokietniki oraz odchylane podnóżki ułatwiające wsiadanie, są bardzo wygodne podczas kąpieli. Wózek inwalidzki toaletowy dostosowany jest łatwy w obsłudze i pozwala na komfortowe skorzystanie z łazienki.

Wózek pod prysznic (wózek inwalidzki toaletowy)

Wózek toaletowy to wózek, który musi zapewniać jak największy komfort użytkownika zarówno dla osoby niepełnosprawnej jak i jego opiekuna w domu czy personelu szpitalnego. Dostępne na rynku modele można podzielić m.in ze względu na wielkość tylnych kół. Na rynku znajdują się modele wyposażone w tylne małe koła jak i modele o dużych tylnych kołach. Wybierając modele dostępne w naszym sklepie znajdą Państwo jedynie modele sprawdzone, posiadające miękkie siedzisko z funkcją toalety, wykonane z materiału, który zapewnia bezpieczeństwo i higienę użytkowania. Dobrze dobrany wózek toaletowo prysznicowy powimnien posiadać wygodne oparcie, zwiększające komfort pacjenta, oraz posiadać dodatkowe funkcje np. uchylne podłokietniki, podnóżki odchylane. Wózki mogą ułatwiać najazd na sedes lub posiadać specjalny pojemnik go zastępujący.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów dla osób starszych, niepełnosprawnych czy wymagających rehabilitacji. Zapraszamy do sprawdzenia dostępnych w sklepie produktów. Jeśli nie znajdą Państwo tego czego szukali, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą w zdobyciu produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl