MediPlus.pl - Medyczny Sklep Internetowy
Kategorie
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

kurier w internetowym sklepie medyczym

Parapodium

 

Pionizator parapodium

Parapodium to urządzenie, które wspomaga naukę chodu. Umożliwia przyjęcie pozycji pionowej w celu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Parapodium wykorzystywane jest w celu pionizacji pacjenta i zachęcenia do utrzymania równowagi. Urządzenie występuje w wersji dla dzieci oraz dla dorosłych.

Parapodium jest niezbędnym elementem wyposażenia gabinetów rehablitacyjnych jak i oddziałów szpitalnych. Wykorzystywane jako sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci młodzieży i dorosłych po wypadkach, przewlekłych chorobach czy pacjentów z porażeniem kończyn (np. mózgowym porażeniem dziecięcym) i tułowia. Wykorzystywane w głównej mierze jako wsparcie w utrzymaniu stojącej pozycji ciała pacjenta oraz wspomagające naukę chodzenia. Asekuracyjna funkcja urządzenia pozwala pacjentom na próby poruszania się bez obawy o uszkodzenie się podczas przewrócenia. Odpowiednio dobrany sprzęt rehabilitacyjny jest nieodzownym elementem wspierającym osoby starsze lub osłabione chorobą. Pozwalają na nowo poczuć się bardziej pewnie, co wspomaga proces rehabilitacji i powrotu do pełni zdrowia.

Parapodium wspomaga samodzielne stanie i chodzenie

Nasz sklep oferuje jedynie najwyższej jakości produkty medyczne i rehabilitacyjne. Oferujemy jedynie produkty znanych i cenionych na rynku marek, przeznaczonych dla placówek medycznych, przychodni, punktów rehablitacyjnych jak również do użytku domowego. Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych kategorii produktów w naszym sklepie medycznym online. Jeśli nie znajdą Państwo poszukiwanego produkty, prosimy o kontakt z naszym pracownikiem w celu ustalenia możliwości jego zdobycia.

Skorzystaj z oferty sklepu medycznego Mediplus - postaw na jakość, doświadczenie i konkurencyjne ceny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl