MediPlus.pl - Medyczny Sklep Internetowy
Kategorie

kurier w internetowym sklepie medyczym

Neoprenowa opaska podrzepkowa Neoprenowa opaska podrzepkowa
Producent: Armedical
Cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stabilizator rzepki JK BAND Stabilizator rzepki JK BAND
Producent: Zamst
Cena: 95,00 zł
szt.
zobacz więcej
Opaska podrzepkowa Opaska podrzepkowa
Producent: Mueller
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej

Stabilizatory kolana stosowane są przy mniejszych lub większych urazach. Jeśli kontuzja nie jest poważna możemy użyć ortezy miękkiej, które mają działanie kompresyjne, natomiast przy poważniejszych urazach rekomendowany będzie stabilizator kolana, który je usztywni. Poniżej znajda Państwo także ortezy rzepki, stabilizatory łydki, a także stabilizatory z szynami i zegarami.

Stabilizator kolana - do czego wykorzystywany?

W przypadku stawu kolanowego, jego kontuzje czy urazy są bardzo często wśród osób, które zawodowo zajmują się sportem. Również osoby podczas uprawiania amatorskiej aktywności fizycznej, często stają się ofiarami uszkodzenia stawu kolanowego. Stabilizator pomaga wrócić do pełnej sprawności po urazach, dzięki odciążeniu zarówno stawu jak i mięśni czy więzadeł.

Uszkodzony staw kolanowy - Jaki stabilizator wybrać?

W zależności od typu stabilizatora może być on wykorzystywany przy różnego rodzaju urazach. W przypadku korzystania ze stabilizator kolana miękkiego i elastycznego, jego użytkownikami są osoby po niewielkich urazach jak również osoby, które stosują go profilaktycznie. Stabilizator stawu kolanowego twardy i sztywny to typ przeznaczony dla osób po poważniejszych urazach, gdzie często zastępuje on gips. Taki twardy stabilizator kolana to mniejsza ruchliwość stawu kolanowego.

W naszej ofercie znajdą Państwo stabilizator stawu kolanowego, przeznaczony dla sportowców. Należy pamiętać o tym, żeby stabilizacja stawów była odpowiednia, należy również dopasować rozmiar stabilizatora indywidualnie do pacjenta.

Ile kosztuje stabilizator na kolano?

W zależności od tego, jaki typ stabilizatora Państwo wybiorą, jego cena może się różnić znacząco w cenie. Podstawowe modele dostępne w naszym sklepie to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych, stabilizator kolana z zegarami z wysokiej jakości materiałów może przekraczać już 1000 złotych.

W dalszym ciągu nie wiesz jaki stabilizator kolana wybrać? Nie znalazłeś interesującego Cię modelu w ofercie naszego sklepu? Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą w wyborze produktów do rehabilitacji, sprzętu medycznego czy akcesoriów.

Szybka realizacja zamówienia, konkurencyjne ceny i najwyższa produktów w sklepie internetowym Medi Plus.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl