MediPlus.pl - Medyczny Sklep Internetowy
Kategorie

kurier w internetowym sklepie medyczym

Każdy, kto kiedykolwiek opiekował się osobą obłożnie chorą wie, że z pozoru proste czynności mogą urastać do rangi wyzwań, jeżeli nie mamy odpowiedniego sprzętu. Aby umożliwić unieruchomionej osobie codzienne funkcjonowanie i zapewnić jej przy tym należyte bezpieczeństwo w warunkach domowych lub placówce medycznej, potrzebne jest specjalistyczne wyposażenie. Zdając sobie sprawę z trudów i ograniczeń wynikających z takiego położenia, oferujemy naszym Klientom stoliki i szafki przyłóżkowe. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące tych produktów.

Stolik przyłóżkowy Stolik przyłóżkowy
Producent: Mobilex
Cena: 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stolik przyłóżkowy EASY Stolik przyłóżkowy EASY
Producent: Herdegen
Cena: 239,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stolik przyłóżkowy DIFFUSION Stolik przyłóżkowy DIFFUSION
Producent: Herdegen
Cena: 414,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szafka przyłóżkowa Sp-04 Szafka przyłóżkowa Sp-04
Producent: Metalowiec
Cena: 560,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szafka przyłóżkowa VIRGO Szafka przyłóżkowa VIRGO
Producent: Reha bed
Cena: 660,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szafka przyłóżkowa RUBENS 1 Szafka przyłóżkowa RUBENS 1
Producent: Elbur
Cena: 855,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szafka przyłóżkowa Sm-01 Szafka przyłóżkowa Sm-01
Producent: Metalowiec
Cena: 918,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szafka przyłóżkowa Sp-02 Szafka przyłóżkowa Sp-02
Producent: Metalowiec
Cena: 1 069,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szafka przyłóżkowa Sp-01 Szafka przyłóżkowa Sp-01
Producent: Metalowiec
Cena: 1 170,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szafka przyłóżkowa Sm-03 Szafka przyłóżkowa Sm-03
Producent: Metalowiec
Cena: 1 395,00 zł
szt.
zobacz więcej

Specjalne stoliki i szafki przyłóżkowe do codziennych czynności

Stoliki i szafki przyłóżkowe to podstawowe meble, jakie powinny znaleźć się w bezpośrednim otoczeniu osoby chorej lub przechodzącej proces rekonwalescencji, który uniemożliwia wstawanie i poruszanie się. Niezależnie od tego czy jest to szpital, ośrodek rehabilitacyjny, dom opieki senioralnej czy prywatne mieszkanie, te elementy wyposażenia wykorzystywane są w tym samym celu - ułatwiają codzienne funkcjonowanie zarówno pacjentowi, jak i osobom sprawującym nad nim bezpośrednią opiekę. 

Do czego służy stolik przyłóżkowy medyczny?

Nowoczesne stoliki przyłóżkowe zaprojektowane są w sposób mający pomóc pacjentowi w spożywaniu posiłków i napojów, zapewnić jak największy możliwy komfort podczas czytania, pisania czy korzystania ze sprzętu elektronicznego (można na nim np. postawić laptopa), gdy nie jest możliwe opuszczenie łóżka szpitalnego. Stolik przyłóżkowy świetnie sprawdzi się przy jakichkolwiek innych czynnościach, przy których pacjent będzie chciał oprzeć ręce.

Nasze profesjonalne stoliki mają regulowany blat umożliwiający wygodne dostosowanie wysokości i kąta nachylenia. Oferowane przez nasz sklep modele to głównie stoliki przyłóżkowe na kółkach. W ofercie są też stoliki nadłóżkowe oraz stoliki do postawienia na łóżku. Ten ostatni rodzaj wyposażony jest w nóżki zapewniające odpowiednią stabilność. Ponieważ firmy produkujące meble do wyposażenia pokoju chorego dbają też o zachowanie estetyki, kupując łóżko rehabilitacyjne, możemy dobrać stolik w tym samym kolorze. Nasz sklep oferuje modele w różnych kolorach i rozmiarach.

Szafki przyłóżkowe

Osoby, które większość czasu spędzają w łóżku, potrzebują też szafki służącej do przechowywania rozmaitych przedmiotów osobistych lub żywności, która nie wymaga niskich temperatur. Blat szafki przyłóżkowej to miejsce, gdzie pacjent może wygodnie odłożyć rozmaite przedmioty takie jak książka, okulary, leki czy chusteczki, po które w razie potrzeby będzie mógł sięgnąć w dowolnym momencie.

Dostępne w naszej ofercie szafki to modele na kółkach, dzięki czemu są funkcjonalne i łatwo się nimi przemieszczać, co ma niebagatelne znaczenie dla osób sprawujących opiekę nad chorym. Modele z wysuwanym blatem umożliwiają ustawienie odpowiedniej wysokości i regulację kąta nachylenia, tak, by wykonywanie codziennych czynności było dla pacjenta bardziej komfortowe.

Specjalistyczny sprzęt dostępny od zaraz

Profesjonalnie wykonane stoliki i szafki o przeznaczeniu medycznym to meble, które doskonale sprawdzą się w każdej placówce i mieszkaniu, gdzie sprawuje się długoterminową opiekę nad pacjentami w stanie uniemożliwiającym im opuszczanie łóżka. Warto rozważyć kupno sprzętu, który okaże się pomocny w codziennym życiu i sprawi, że chory poczuje się znacznie bardziej komfortowo. Już teraz odwiedź nasz sklep i zapoznaj się z bogatą ofertą produktów najwyższej jakości.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl