Kategorie

ŁAZIENKA I TOALETA

Łazienka dla osoby starszej lub niepełnosprawnej powinna być wyposażona w wspomagające sprzęty codziennego użytku. Asortyment sklepu medycznego MediPlus.pl pozawala na zakup wszystkich niezbędnych sprzętów i akcesoriów do łazienki / toalety, dzięki którym poprawimy komfort codziennego funkcjonowania osoby starszej lub niepełnosprawnej.
Ławka na wannę umożliwia umycie się bez siadania na dnie wanny i dużego zginania nóg w stawach biodrowych. Fotel obrotowy do wanny pozwala na wsiadanie do niego z boku wanny i późniejsze obrócenie w kierunku kranu. Taborety i krzesełka prysznicowe pozwalają na siadanie w wannie lub pod prysznicem, a dzięki materiałowi, z którego wykonane jest siedzisko pacjent nie ześlizguje się z niego. Nasadki na sedes mają za zadanie podwyższenie krawędzi toalety, dzięki czemu komfort siadania i wstawania z toalety jest dużo większy. Niektóre nasadki posiadają również uchwyty boczne, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo seniora. Polecamy również zakup zestawu uchwytów naściennych i podpórek do sedesu w celu zapewnienia asekuracji i bezpieczeństwa. Uchwyty na ścianę występują w wielu długościach i możemy je dostosować do naszych potrzeb, a także są na tyle uniwersalne, że pasują do każdej łazienki. 
Wiele naszych produktów jest składanych i możemy je po skorzystaniu schować do szafy lub położyć w miejscu łatwo dostępnym dla użytkownika, więc nadają się one również do tych małych łazienek. Poniższe sprzęty zostały stworzone po to aby polepszyć komfort życia osobom starszym i pozwolić na jak najdłuższą samodzielność w podstawowych czynnościach.

Krzesła toaletoweNasadki toaletoweFotele na wannęWózki prysznicoweTaborety ŁaweczkiUchwytyInne

Fotel obrotowy do wanny EASY SWING Fotel obrotowy do wanny EASY SWING
Producent: Herdegen
Cena: 677,00 zł
szt.
zobacz więcej
Krzesło toaletowe  Vermeiren 9062 Krzesło toaletowe Vermeiren 9062
Producent: Vermeiren
Cena: 330,00 zł
szt.
zobacz więcej
Krzesło toaletowe 9060 Krzesło toaletowe 9060
Producent: Vermeiren
Cena: 330,00 zł
szt.
zobacz więcej
Krzesło toaletowe składane Timago Krzesło toaletowe składane Timago
Producent: Timago
Cena: 165,00 zł
szt.
zobacz więcej
Krzesło toaletowe STACY Krzesło toaletowe STACY
Producent: Vermeiren
Cena: 223,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ławeczka wannowa z oparciem Ławeczka wannowa z oparciem
Producent: Mobilex
Cena: 390,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wiele produktów w internetowym sklepie medycznym MediPlus.pl jest dedykowana osobom starszym, seniorom, którzy z racji swojego wieku nie do końca radzą sobie już z pewnymi czynnościami. Seniorzy to nasi rodzice lub dziadkowie, dlatego wiemy jak ważny jest komfort i bezpieczeństwo naszych bliskich. Nasz medyczny sklep online oferuje produkty do codziennej pomocy w łazience i toalecie, np. nasadki na toaletę lub krzesła do wanny. Sprawiamy, że osoba starsza, senior jest samodzielna w codziennych czynnościach i jest to dla nich duży komfort psychiczny gdy nie muszą prosić kogoś o pomoc. Oferowane produkty medyczne to sprzęt bardzo dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. Współpracujemy z najlepszymi dystrybutorami sprzętu medycznego w Polsce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl