MediPlus.pl - Medyczny Sklep Internetowy
Kategorie

 Krzesła toaletoweNasadki toaletoweFotele na wannęWózki prysznicoweTaborety ŁaweczkiUchwytyInne

Fotel sanitarny 3 w 1 BLUE STEEL Fotel sanitarny 3 w 1 BLUE STEEL
Producent: Herdegen
Cena: 299,00 zł
szt.
zobacz więcej

Co powinno znaleźć się w łazience seniora?

Łazienka dla osoby starszej lub niepełnosprawnej powinna być wyposażona w wspomagające sprzęty codziennego użytku. Asortyment sklepu medycznego MediPlus.pl pozawala na zakup wszystkich niezbędnych sprzętów i akcesoriów do łazienki / toalety, dzięki którym poprawimy komfort codziennego funkcjonowania osoby starszej lub niepełnosprawnej.
Ławka na wannę umożliwia umycie się bez siadania na dnie wanny i dużego zginania nóg w stawach biodrowych. Ławka jest niewielkich rozmiarów więc po skorzystaniu możemy ją schować w dowolnym miejscu. Fotel obrotowy do wanny pozwala na wsiadanie do niego z boku wanny i późniejsze obrócenie w kierunku kranu, jest to duże ułatwienie dla osób, seniorów, którzy potrzebują podczas kąpieli dodatkowego oparcia i asekuracji. Taborety i krzesełka prysznicowe pozwalają na siadanie w wannie lub pod prysznicem, a dzięki materiałowi, z którego wykonane jest siedzisko pacjent nie ześlizguje się z niego. Stołki pod prysznic są wygodne i wielofunkcyjne, posiadają również regulowane nóżki, a niektóre z nich mają obrotowe siedzisko. Możemy je wykorzystywać również jako dodatkowe wsparcie przy umywalce. Nasadki na sedes mają za zadanie podwyższenie krawędzi toalety, dzięki czemu komfort siadania i wstawania z toalety jest dużo większy. Niektóre nasadki posiadają również uchwyty boczne, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo seniora. Nakładki na sedes sprawdzą się również u osób, które są po przebytej operacji biodra i potrzebują dodatkowego podwyższenia podczas korzystania z toalety. Polecamy również zakup zestawu uchwytów naściennych i podpórek do sedesu w celu zapewnienia asekuracji i bezpieczeństwa. Uchwyty na ścianę występują w wielu długościach i możemy je dostosować do naszych potrzeb, a także są na tyle uniwersalne, że pasują do każdej łazienki. Podpórki do toalety występują w kilku wersjach, tak aby można było dobrać ją do potrzeb, ale także do wielkości łazienki.
Wiele naszych produktów jest składanych i możemy je po skorzystaniu schować do szafy lub położyć w miejscu łatwo dostępnym dla użytkownika, więc nadają się one również do tych małych łazienek. Poniższe sprzęty zostały stworzone po to aby polepszyć komfort życia osobom starszym i pozwolić na jak najdłuższą samodzielność w podstawowych czynnościach.

Bezpieczna łazienka dla osoby starszej

Wiele produktów w internetowym sklepie medycznym MediPlus.pl jest dedykowana osobom starszym, seniorom, którzy z racji swojego wieku nie do końca radzą sobie już z pewnymi czynnościami. Seniorzy to nasi rodzice lub dziadkowie, dlatego wiemy jak ważny jest komfort i bezpieczeństwo naszych bliskich. Nasz medyczny sklep online oferuje produkty do codziennej pomocy w łazience i toalecie, np. nasadki na toaletę lub krzesła do wanny. Sprawiamy, że osoba starsza, senior jest samodzielna w codziennych czynnościach i jest to dla nich duży komfort psychiczny gdy nie muszą prosić kogoś o pomoc. Oferowane produkty medyczne to sprzęt bardzo dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. Współpracujemy z najlepszymi dystrybutorami sprzętu medycznego w Polsce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl