MediPlus.pl - Medyczny Sklep Internetowy
Kategorie


 
Piłki i dyski rehabilitacyjneMaty do ćwiczeń

Taśmy Thera-BandRotory

Sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń

BOSU trener równowagi BOSU trener równowagi
Producent: Bosu
Cena: 927,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mata gimnastyczna  FITLINE Mata gimnastyczna FITLINE
Producent: Airex
Cena: 209,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mata gimnastyczna CORONELLA 185 CM Mata gimnastyczna CORONELLA 185 CM
Producent: Airex
Cena: 379,00 zł
szt.
zobacz więcej

Sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń

Będąc na etapie powrotu do zdrowia i sprawności ruchowej, niezbędna jest regularna rehabilitacja. Dzięki odpowiedniej rehabilitacji pobudzamy do pracy mięsnie i partie ciała, które na skutek choroby lub urazu zostały naruszone. Do wykonywania ćwiczeń niezbędny jest sprzęt do ćwiczeń. W medycznym sklepie internetowym MediPlus znajdą Państwo szeroki asortyment sprzętu do rehabilitacji. Maty do ćwiczeń, do niezbędnik ćwiczeń rehabilitacyjnych, pilates czy jogi. W naszej ofercie znajdą Państwo maty najlepszych marek; rotory do ćwiczeń kończyn górnych i dolnych, a także taśmy thera band, dzięki którym poprawimy zakres ruchu i koordynację oraz piłki i dyski rehabilitacyjne, które są niezwykle pomocne do ćwiczeń rehabilitacyjnych, ćwiczeń fitness oraz dla zachowania prawidłowej postawy. Przy wyborze wielkości piłki rehabilitacyjnej proszę wziąć pod uwagę wzrost osoby ćwiczącej. Dyski sensoryczne spełniają swoją rolę zarówno przy siedzeniu w celu korekcji postawy jak i przy ćwiczeniach równoważnych. Dodatkowo przez specjalne wypustki stymulują receptory w skórze i powodują lepsze ukrwienie. Rollery i obręcze oporowe to jedne z wielu urządzeń do ćwiczeń, które znajdą Państwo w sklepie MediPlus.pl. Obręcze oporowe to urządzenie, które jest często wykorzystywane podczas ćwiczeń pilates - przeznaczony jest zwłaszcza do treningu mięśni głębokich, nóg i ramion. Roller jest uzupełnieniem ćwiczeń oraz rehabilitacji i masażu.

W dzisiejszych czasach wiele osób uprawia sport i ćwiczy w domu, dlatego w naszym sklepie stworzyliśmy kategorię ze sprzętem do ćwiczeń właśnie dla sportowców, ale gabinety rehabilitacji i placówki medyczne również znajdą tutaj produkty, które wykorzystają podczas ćwiczeń z pacjentami.
Jeśli poszukują Państwo wyposażenia gabinetu rehabilitacyjnego lub profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń zapraszamy do kategorii wyposażenie gabinetów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl