MediPlus.pl - Medyczny Sklep Internetowy
Kategorie

kurier w internetowym sklepie medyczym


 
Piłki i dyski rehabilitacyjneMaty do ćwiczeń

Taśmy Thera-BandRotory

Sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń

Sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń

Będąc na etapie powrotu do zdrowia i sprawności ruchowej, niezbędna jest regularna rehabilitacja. Dzięki odpowiedniej rehabilitacji pobudzamy do pracy mięśnie i partie ciała, które na skutek choroby lub urazu zostały naruszone. Do wykonywania ćwiczeń niezbędny jest sprzęt do ćwiczeń.

W medycznym sklepie internetowym MediPlus znajdą Państwo szeroki asortyment sprzętu do rehabilitacji:

  • maty do ćwiczeń — niezbędnik ćwiczeń rehabilitacyjnych, pilates czy jogi. W naszej ofercie znajdą Państwo maty najlepszych marek; 
  • rotory — do ćwiczeń kończyn górnych i dolnych;
  • taśmy thera band — dzięki którym poprawimy zakres ruchu i koordynację;
  • piłki i dyski rehabilitacyjne — niezwykle pomocne do ćwiczeń rehabilitacyjnych, ćwiczeń fitness oraz dla zachowania prawidłowej postawy.
  • rollery i obręcze oporowe — obręcze oporowe to urządzenie, które jest często wykorzystywane podczas ćwiczeń pilates — przeznaczony jest zwłaszcza do treningu mięśni głębokich, nóg i ramion. Roller jest uzupełnieniem ćwiczeń oraz rehabilitacji i masażu.

Przy wyborze wielkości piłki rehabilitacyjnej proszę wziąć pod uwagę wzrost osoby ćwiczącej. Dyski sensoryczne spełniają swoją funkcję zarówno przy siedzeniu w celu korekcji postawy, jak i przy ćwiczeniach równoważnych. Dodatkowo przez specjalne wypustki stymulują receptory w skórze i powodują lepsze ukrwienie. 

W dzisiejszych czasach wiele osób uprawia sport i ćwiczy w domu. W naszym sklepie stworzyliśmy kategorię ze sprzętem do ćwiczeń. Sportowcy, ale gabinety rehabilitacji i placówki medyczne również znajdą tutaj produkty, które wykorzystają podczas ćwiczeń z pacjentami.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl