Wybierz kategorię:

Reklamy Szybkie zakupy bez rejestracji Darmowa dostawa Paczkomaty logo2 Paczkomaty Inpost

ASX NovaCare materac rurowy

ASX novacare Zobacz większe

ASX - wysokiej klasy materac zmiennociśnieniowy rurowy. Skuteczny przy profilaktyce i leczeniu odleżyn do III stopnia włącznie.

2 491 zł

Więcej informacji

Poszczególne komory wykonane z nylonu / PU , z których osiem jest mikro-perforowanych. Pokrowiec jest bi-elastyczny, wykonany z PU zamykany na zamek błyskawiczny. Ponadto, wyposażony w podwójne dno , które pozwala wstawienie materaca tzw. bazowego z pianki do 5 cm grubej. Funkcja ta dodatkowo chroni materac gąbkowy przed zabrudzeniem.

POMPA

Wymiary: 300 x 190 x 120 mm ,Waga: 3 kg. Kompresor 1 membranowy w obudowie metalowej,  z trwałą membraną wykonaną z PU z uchwytami do powieszenia na panelu łóżka oraz postawieniu na podłodze,Zmienny cykl pracy (10 min),Tryb statycznych pracy dla pacjentów wrażliwych na ból, Alarm niskiego ciśnienia (wizualny i akustycznych), regulacja ciśnienia-płynna z podziałką kg. 

MATERAC

Wymiary 200 x 80/90 x 14 cm,Waga: 5,6 kg, 18 komór, 3 statyczne komory głowy, komory z mikroperforacją, Przewód powietrza PVC z wbudowanymi wew. zabezpieczeniami przed zgięciem (z zaworem bezpieczeństwa podczas transportu), zawór reanimacyjny CPR, funkcja transportowa, 

MATERIAŁY

Komory : Wysokiej jakości Nylon/ TPU, gwarantuje olbrzymią trwałość,możliwość wymiany poszczególnych komór materaca, Pokrowiec: Bi-elastyczny z poliuretanu PES, oddychający zapinany na zamek błyskawiczny, wodoszczelny i paroprzepuszczalny z komorą na materac bazowy z pianki do 5 cm grubego.

Max. Waga pacjenta: 140 kg.

 

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: