
Wózek reanimacyjny MX EMG
Opis
Wózek reanimacyjny MX EMG firmy Bailida to nowoczesne i niezawodne rozwiązanie przeznaczone dla szpitali, oddziałów ratunkowych, OIOM-ów oraz placówek medycznych, gdzie liczy się szybki dostęp do sprzętu ratującego życie. Zaprojektowany z myślą o ergonomii, bezpieczeństwie i trwałości, spełnia najwyższe standardy medyczne.

Elastyczny uchwyt na akcesoria w serii MX ma aluminiowe poręcze do mocowania akcesoriów i za pomocą którego mechanizm użytkownicy mogą w dowolnym momencie podnosić lub obniżać wysokość akcesoriów. Podobnie jest z naszym uchwytem do pchania, który został zaprojektowany tak, aby wykorzystać zalety balustrad, zapewniając doskonałą ergonomię pracownikom służby zdrowia. Dodatkowo wózek można łatwo oznaczyć kolorami, zmieniając kolorowe paski na ramie aluminiowej.
Wszystkie wózki medyczne BAILIDA są wykonane z blachy, aby zapewnić ich trwałość; jednakże waga pozostaje odpowiednia. Ponadto nadwozie wózka jest pomalowane farbą proszkową, która jest znana z nietoksycznych i przyjaznych dla środowiska właściwości.
Wreszcie BAILIDA oferuje 5-letnią gwarancję na korpus wózka i 1 rok na urządzenia peryferyjne, aby zagwarantować naszym klientom płynny przepływ pracy przez cały czas.
Najbardziej praktyczny wózek medyczny

Seria MX - bogate opcje akcesoriów do leczenia nagłego zatrzymania krążenia
1. Zbudowany ze stali i aluminium, aby zwiększyć trwałość i żywotność.
2. Odporny na uderzenia aluminiowy zderzak z funkcją kodu kolorystycznego.
3. Zabezpieczenie wszystkich szuflad z prawej strony za pomocą centralnego zamka na klucz.
4. Płynny przepływ pracy ułatwiony przez automatyczne powracające prowadnice szuflad z łożyskami kulkowymi.
5. Instalowanie akcesoriów na dowolnej wysokości za pomocą elastycznego uchwytu akcesoriów.
6. Rozszerzony obszar roboczy z wysuwaną powierzchnią roboczą.
7. Breakaway - zamek lub listwa blokująca dla jednej lub wszystkich szuflad.
Akcesoria
- regulowany wieszak na płyny infuzyjne
- obrotowa podstawa pod defibrylator
- płyta umożliwiająca przeprowadzenie RKO
- uchwyt na butlę z tlenem
- uchwyt na zużyte materiały - m.in. igły, strzykawki, probówki
DANE TECHNICZNE

|
SPECYFIKACJA |
MX 31EMG |
MX 34EMG |
MX 37EMG |
|
szerokość |
690 mm |
690 mm |
690 mm |
|
głębokość |
518 mm |
518 mm |
518 mm |
|
wysokość |
927 mm |
1006 mm |
1085 mm |
|
wysokość bez kół |
793 mm |
872 mm |
951 mm |